Şimşek Ambalaj

|

EN

Mükemmellik
İlkeleri

Kalite Kültürü Oluşturmak

Şimşek Ambalaj’ın birinci önceliğinin ‘’ yüksek kalite ‘’ olduğunu tüm çalışanlarımız bilir. Bu nedenle müşteri ve tedarikçiler ile yaptığımız bütün görüşmelerde çalışma koşullarımızı bu kalite kültürüne göre belirleriz.

Önce Müşteri

Bir çok firmadan farklı olarak önceliğimiz ve temel amacımız piyasaya daha fazla ambalaj tedarik etmek yerine eskisinden daha kaliteli kutular sunmaktır. Böylece müşterilerimizin ve dolayısıyla müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutarız. Müşterilerimizi kendi pazarlarında daha rekabetçi kılmak için sürekli olarak operasyonel verimliliğimize odaklanırız.

İnsanlarımız

Sürdürülebilir başarının çalışanlarımızla uzun vadeli işbirliğine bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle kendilerini geliştirmelerine ve sorumluluk almalarına büyük önem veririz. Her düzeyde iletişim kurarız. En iyi sonuçları elde etmek için çalışanlarımıza değer verir ve takdir ederiz.

Teknoloji Odaklı Olmak

Sürdürülebilir bir rekabet avantajına sahip olmak için bilgi birikimimizi ve teknolojimizi sürekli güncelleriz. Bu sayede müşterilerimize mükemmellik sunarız.

İş Ortaklarımızın Güveni

Verdiğimiz sözlere bağlılığımız ve üretimdeki mükemmelliğimiz nedeniyle iş ortaklarımızın bize güveni tamdır. Bu nedenle, işimizi düzenli olarak geliştirmek ve her gün daha iyi bir kalite seviyesi sağlamak için çalışırız.

Sorumluluk

Ambalaj, taşıdığı ürün hakkında ilk izlenimi verdiği için tüketici tarafındaki sorumluluğumuzun tamamen farkındayız. Dolayısıyla, müşterilerimize her aşamada destek verebilmemiz onlar için iyi bir çözüm ortağı olmamızı sağlar.