Şimşek Ambalaj

|

EN

Geri Dönüşüm
Çok Önemlidir

Dünyamız için en çevre dostu ürün

Ambalajlar sorumlu bir şekilde tüketilmeli ve tüketiciler alışveriş yaparken geleceği düşünerek hareket etmelidir. Teneke kutular, muhteşem özellikleri sayesinde tüketicilerin çevresel değerlerine en uygun ürün seçimidir.

Doğaya Saygılı & Sonsuza Kadar Sürdürülebilir

Teneke ambalaj, tüm ambalaj segmentlerinde geri dönüşüm bakımından liderdir. Kalıcıdır ve fiziksel özelliklerini kaybetmeden sonsuza kadar geri dönüştürülür, bu da gelecek nesiller için her zaman kullanılabilir olacağı anlamına gelir. Doğa ile barışık en uygun ürünlerden biridir. Geri dönüştürülmüş metal, tekrar tekrar yeni metal haline gelebilir.

ÜSTÜN KULLANIM AVANTAJLARI

TAZELİK SUNAR

Ürünlerinizi metal ambalajlarımıza koyduğunuz andan itibaren alacağınız son lezzet, her zaman ilk tat ile aynıdır. Böylece ürünlerin kalite özelliklerini, tat ve kokularını raf ömrü boyunca korur. Hijyenik ve insan sağlığına dosttur. Dış ortamdaki nem ve kokuyu ürünlere geçirmez.

DAHA AZ ENERJİ HARCAR

Hurdadan yapılan çelik, hammaddeden yapılan çeliğe göre daha az enerji kullanır.

KORUR

Geri dönüşüm oranı nedeniyle karbondioksit salınımı azalacağından doğa ve dünyamız korunmaktadır.

GERİ DÖNÜŞÜM ŞAMPİYONUDUR

Çelik kutular, diğer ambalaj malzemelerine göre en iyi geri dönüşüm oranlarına sahiptir. Böylece dünyamız için sürdürülebilir bir koruma ve değer yaratır. Geri dönüştürdüğümüz her bir kutu, çevreye olumlu katkı sağlayarak doğaya yeni bir hayat verir.

MUHAFAZA EDER

Ocak ve fırında yüksek sıcaklıklarda kullanılabildiği gibi buzlu ürünleri de serin tutar.

DAYANIKLIDIR

Darbelere dayanıklı olduğu için nakliye sırasında kırılmaz. Böylece ikinci bir ambalaja daha az ihtiyaç duyulur.

KAYBOLUR

Doğada çok kısa sürede yok olur.

EKONOMİKTİR

Manyetik özelliğinden dolayı geri dönüşüm sırasında ayırma ve toplama işlemleri çok kolay ve ekonomik olarak yapılmaktadır.

PAZARLAMADA ETKİNDİR

Metal ambalajlar, markayı ön planda tutarak nihai tüketicilerin satın alma kararlarında etkili olmaktadır. İleri baskı teknolojileri sayesinde ürünlerin reklamını yaptığı gibi, israfı da önleyerek dünyamızı ve tüketicileri korur.

TASARRUF SAĞLAR

Taşıma, istifleme ve depolamada sağladığı kolaylık sayesinde zamandan, enerjiden, yerden ve işçilikten tasarruf sağlar.

DAHA AZ HAMMADDE

Kalınlık ve sertlik değerleri değiştirilerek maliyet avantajı sağlanırken, daha az hammadde kullanıldığı için doğal kaynak tüketimi azalır.