Şimşek Ambalaj

|

EN

Felsefemiz

Kurumsal standartlarımız

Şimşek Ambalaj olarak, tüm iş ilişkilerimizi kurumsal felsefemizin temel taşı olan yüksek etik standartlara, mevzuata, kanunlara ve kurallara uygun olarak yönetmeyi taahhüt ederiz.

Ölçemediğinizi yönetemezsiniz

İş süreçlerinin verimliliğini ve etkinliğini ölçmek ve belgelemek, sıfır hata hedefimize yön veren en önemli parametredir. İç ve dış denetimler ve ilgili çalışanların sürekli eğitimi, bu süreçlerin geliştirilmesini ve takip edilmesini sağlar.

Motivasyon ve başarı

Değerlerimize bağlılığımızın bir sonucu olarak çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin kendilerini güvende hissetmeleri bizi motive eden ve başarımızın sürekliliğini sağlayan en önemli faktördür.

Hedeflerimize ulaşmak

Değer yaratma tutkumuz ve insan sermayesine sürekli yatırım, hedeflerimize ulaşmamızı sağlar.

Biz tutarlıyız

İstikrarlı ve sonsuz bir müşteri memnuniyetini sağlamak için her ayrıntıya odaklanırız. Bu nedenle müşterilerimizi ön planda tutar ve tüm paydaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. Olağanüstü uzun vadeli değer yaratmanın doğru yolunun bu olduğuna inanırız.

Döngüsel ekonomiyi önemseriz

Döngüsel ekonomiyi göz önünde bulundurarak yenilikçi ürünler geliştirmek ve üretmek için her zaman müşterilerimiz ile ortaklıklar kurarız.

Yorulmadan çalışırız

Operasyonel verimliliğimizi geliştirmek için yılmadan çalışırız ve böylece sürdürülebilir en yüksek kalite standartlarını korumayı başarırız.