Site Haritası

vizyon top

Üretim Teknolojisi

Makine yatırımlarında konusunda uzman dünya standartlarındaki üreticileri tercih eden Şimşek Ambalaj, uzun yıllardır iş ortaklarına alıştırmış olduğu kalite geleneğini devam ettirmek için yenilikleri takip ederek, teknolojisini sürekli güncellemektedir.

 

 

 

 

Metal Kovalara %100 Basınç Testi...

Tam otomatik hatlarda üç kenetli üretilen kovalar, Türkiye’de bir ilk olan %100 sızdırmazlık testinden geçmektedir.

 

 

 

48 Haneli Aerosol Tester...

57 mm. ve 65 mm. çaplarındaki aerosollerin tamamı FEA (Avrupa Aerosol Federasyonu) ‘nın öngördüğü standartlarda,48 hazneli basınç testinden geçerek üretilmektedir. 

 

 

Üstün Sevkiyat Kalitesi ...

Teneke ambalajların sevkiyatı ve müşterilerin ambalajlarını stoklaması esnasında karşılaşılabileceği toz, yağmur suyu, böcek ve benzeri yabancı maddelerden gelebilecek olumsuzluklara karşı, bitmiş paletlerin üstüne otomatik olarak naylon şapka atan paletleme ve streçleme makineleri kullanılmaktadır. 

 

 

Anında Teknik Destek...

Kendi bünyesinde bulunan Ar-Ge departmanı ve tecrübeli kadrosu sayesinde, üretim bölümünde oluşabilecek problemlere en kısa sürede müdahale ederek müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktadır. 

 

 

Çevre Dostu Laklama Üniteleri...

Laklama hatlarında kullanılan gazların ve solventlerin tekrar geri dönüşümü sağlanarak, karbondioksit miktarı atmosfere en düşük oranda geri verilmektedir.

 

 

Metal Kovalarda Korozyon Önlemi...

Metal kovaların kaynak iç bölgelerine müşteri talebi doğrultusunda uygulanan toz lak sayesinde, su bazlı kimyasallara ve gıda ürünlerine %100 koruma sağlanmaktadır. 

 

 

Taşıma Esnasında Güvenli...

Taşıma kulbu içeren madeni yağ, yemeklik yağ, boya, tiner ve benzer sektörler için üretimi yapılan ambalajların, taşıma mukavemetinin üst düzeyde olmasını sağlamak için kulbu taşıyan köprü malzemeleri 0,36 mm. kalınlığında, kalay kaplama ağırlığı 5,6/5,6 g/m² olan saç kullanılarak, tam otomatik makinelerde puntalanmaktadır.

simsek1